ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie

telefon:(94) 342-28-92 mail: szkola@zsbonin.pl

Wizyta biskupa Krzysztofa Włodarczyka

W ramach wizytacji parafii w dniu 27 marca 2017 r. w szkole gościliśmy biskupa pomocniczego Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej Krzysztofa Włodarczyka, którego zawołanie to „ Łaska, miłosierdzie, pokój”.

Odbyło się spotkanie z pracownikami szkoły. A w ramach katechezy również  z  uczniami.  Biskup swoją bezpośredniością ujął wszystkich obecnych na spotkaniach. Zauroczony szkołą i atmosferą spotkania życzył cierpliwości i wzajemnej życzliwości. Zachęcał młodzież do pracy nad sobą, rozwijania swoich talentów, postrzegania dobra w drugim człowieku.  Na zakończenie w ciepłych słowach zwrócił się do uczniów, życząc sukcesów  w nauce. Pobłogosławił wszystkich zebranych.

Wizyta przebiegała w miłej, sympatycznej a jednocześnie podniosłej atmosferze.

DSC 0523