Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92


 
REKRUTACJA 2021/2022

rekrutacja

Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki

t mech

Interesuje Cię mechanizacja, chcesz poznać nowoczesny sprzęt wykorzystywany w rolnictwie i jego obsługę?- mamy dla Ciebie właściwą ofertę!

W Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki nauczysz się diagnozowania uszkodzeń i naprawy maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji roślinnej i zwierzęcej, wykonywania prac wymagających ich użycia, wykorzystywania sprzętu i programów komputerowych (takich jak trenażer diagnostyki, symulator kombajnu, dron) służących do nauki i realizacji zadań zawodowych, prowadzenia samochodów osobowych, ciągników i kombajnów zbożowych oraz zdobędziesz prawo jazdy kategorii B i T!

036

 042

Deklaracja dostępności (PDF)
https://uonetplus.vulcan.net.pl/minrol

Logowanie

 


Jak po raz pierwszy zalogować się do e dziennika UONET+

yt


 

 

 


office365gc

 

 


fb
inst

 


 

Page 1

Page 2

poczta

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.