ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie

telefon:(94) 342-28-92 mail: szkola@zsbonin.pl

Turniej mikołajkowy

Dnia 8 grudnia 2016 roku na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Boninie odbył się V Mikołajkowy Turniej o Puchar Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS, Starosty Koszalińskiego i Dyrektora Szkoły ZSCKR Bonin w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Pani Dyrektor Dorota Kinga Grabarek. W zawodach wzięło udział łącznie 6 drużyn. Niektóre mecze były bardzo zacięte i kończyły się niewielką różnicą punktową. Kibice gorąco kibicowali wszyskim zawodnikom- zawody mimo zaciętej rywalizacji, odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze z zachowaniem zasad fair play.
Oprócz rozgrywek atrakcją był przygotowany przez uczniów klas gastronomicznych poczęstunek.
Klasyfikacja końcowa: 
- I miejsce ILO Dubois (opiekun Józef Janiel)
- II miejsce Zespół Szkół nr7 (opiekun Robert Niciejewski)
- III miejsce Zespół Szkół nr2 (opiekun Marek Cieślak)
pozostali: ZSCKR Bonin, Zespół Szkół nr10, Zespół Szkół nr9 Koszalin.
MVP turnieju został Wiktor Bednarczyk z Zespołu Szkół nr2.
Najlepszym obrońcą został Radek Bobryk z Zespołu Szkół nr7 w Koszalinie.
Najlepszym rozgrywającym został Adam Niziołek z ILO Dubois.
"Królem strzelców" został Igor Czeczotka z ILO Dubois.

Został przeprowadzony konkurs rzutów za trzy punkty oraz rzutów osobistych. 
Rzuty za trzy punkty- zwyciężył Kacper Salamon z ZSCKR Bonin.
Rzuty osobiste- zwyciężył Jonatan Stankiewicz z ZSCKR Bonin.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy. Turniej mógł odbyć się dzięki sponsorom, którym bardzo serdecznie dziękujemy: Zachodniopomorskiemu Zrzeszeniu LZS w Szczecinie, Powiatowemu Zrzeszeniu LZS Koszalin, Gminie Manowo, Radzie Rodziców przy ZSCKR Bonin.

Oprac. Bożena Kończak