ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie

telefon:(94) 342-28-92 mail: szkola@zsbonin.pl

"Kuchnia pełna zdrowia"

Dnia 26 października 2017 r. w naszej szkole obyły się pierwsze warsztaty kulinarne z cyklu „Kuchnia pełna zdrowia” dla podopiecznych Centrum Kryzysowego „Nadzieja” w Koszalinie.Dnia 26 października 2017 r. w naszej szkole obyły się pierwsze warsztaty kulinarne z cyklu „Kuchnia pełna zdrowia” dla podopiecznych Centrum Kryzysowego „Nadzieja” w Koszalinie.Panie mając do dyspozycji surowce, sprzęt oraz wsparcie ze strony uczniów klasy II technikum żywienia i usług gastronomicznych (Gałecka Justyna, Kamińska Oliwia, Łęga Patrycja, Woźniak Izabela) i nauczyciela prowadzącego Pani Ewy Momot,  przygotowywały pierogi ruskie.Pozytywnie nastawienie Pań, zapał i energia zaowocowały przygotowaniem pysznych pierogów.

DSC 0491