ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie

telefon:(94) 342-28-92 mail: szkola@zsbonin.pl

DOPALACZE ŚCIEMNIACZE

24 października w ramach realizacji zadań z profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom odbyło się spotkanie uczniów z pracownikiem SANEPID Koszalin i funkcjonariuszem Miejskiej Komendy Policji w Koszalinie. Uczniowie mieli okazję poprzez narkogogle i alkogogle sprawdzić, jak ograniczona jest sprawność osób pod wpływem środków psychoaktywnych. Obejrzeli spoty wideo kampanii „Melanż. Oczekiwania vs. rzeczywistość”, które dostarczyły im wiedzę o działaniu poszczególnych używek i negatywnych skutkach ich używania.

Wiedza na ten temat pozwoli dokonywać im tych właściwych wyborów. Zdrowie należy do jednych z najważniejszych wartości w życiu każdego człowieka. Uczniowie z całą pewnością wyszli ze spotkania ze świadomością, że powinni być w życiu rozważni, gdyż od tego zależy ich przyszłość.

Spotkanie zorganizowała pedagog szkolny, p. K. Sadowska.

 DSC 0486

 DSC 0430

DSC 0431

DSC 0442

DSC 0448

DSC 0462

DSC 0474

DSC 0467