ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie

telefon:(94) 342-28-92 mail: szkola@zsbonin.pl

26.03.2018r. Warsztaty profilaktyczne w Boninie

Tydzień ten zaczęliśmy od warsztatów profilaktycznych z przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w Boninie. W trakcie warsztatów młodzież miała możliwość dowiedzieć się czym jest uzależnienie i od czego możemy się uzależnić. Po przez własne doświadczenia prowadzący mogli zachęcić uczestników do zmiany życia i do reagowania na wszystko co się dzieje dookoła nas. W czasie warsztatów Gosia Malgorzata Wnuk - Lipińska mogła zaśpiewać kilka swoich kawałków. Dziękujemy za zaproszenie kadrze pedagogicznej i ca ciepłe przyjęcie. :) :)

warsztaty