ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie

telefon:(94) 342-28-92 mail: szkola@zsbonin.pl

IX Targi Gastronomiczne

W dniu 5.04.2018r. klasy IIż i IIIż wraz z nauczycielami: Danutą Wronierską i Ewą Momot , wybrały się na wycieczkę do Kołobrzegu, gdzie odbyły się IX Targi Gastronomiczne w hotelu Aquarius. Mogliśmy zapoznać się z najnowszą ofertą wyposażenia zakładów gastronomicznych, uczestniczyć w licznych degustacjach. Poza główną atrakcją jaką były targi, był również czas na spacer i zwiedzienie takch miejsc jak latarnia morska, Pomnik Zaślubin z Morzem a także wspaniałe kołobrzeskie molo. Ostatnin punktem wycieczki spacer po Starówce Kołobrzeskiej.

Mimo chłodu i wiatru wszyscy bawili się świetnie.

zdjecie targi 3Zdjecie targi 1 zdjecie tragi 2