Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92

IX Targi Gastronomiczne

W dniu 5.04.2018r. klasy IIż i IIIż wraz z nauczycielami: Danutą Wronierską i Ewą Momot , wybrały się na wycieczkę do Kołobrzegu, gdzie odbyły się IX Targi Gastronomiczne w hotelu Aquarius. Mogliśmy zapoznać się z najnowszą ofertą wyposażenia zakładów gastronomicznych, uczestniczyć w licznych degustacjach. Poza główną atrakcją jaką były targi, był również czas na spacer i zwiedzienie takch miejsc jak latarnia morska, Pomnik Zaślubin z Morzem a także wspaniałe kołobrzeskie molo. Ostatnin punktem wycieczki spacer po Starówce Kołobrzeskiej.

Mimo chłodu i wiatru wszyscy bawili się świetnie.

zdjecie targi 3Zdjecie targi 1 zdjecie tragi 2

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.