Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92

XLII OKRĘGOWA OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH

 Dnia 20 kwietnia 2018 roku odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Pyrzycach.

 Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów w dwóch blokach:

  • Produkcji zwierzęcej
  • Gastronomii

Szkołę reprezentowali Wołoszyńska Roksana i Dziwisiński Eryk w bloku gastronomicznym oraz Mielcarek Konrad i Bronis Renata w bloku produkcji zwierzęcej.

Olimpiada składała się z dwóch części: pisemnej oraz praktycznej. Zmagania trwały cały dzień a wyniki poznaliśmy późnym wieczorem. Sukcesem może pochwalić się Konrad Mielcarek uczeń klasy III Technikum Weterynaryjnego który zajął I miejsce w swoim bloku i będzie reprezentował szkołę i okręg na eliminacjach centralnych we Wrocławiu

Pozostali uczniowie chociaż nie zostali nagrodzeni włożyli dużo pracy i starań w przygotowania do olimpiady, a wiedza na pewno będzie przydatna na egzaminach kwalifikacji zawodowych które odbędą się już w czerwcu.

Gratulujemy Konradowi i czekamy na etap centralny.

olimpiada1 olimpiada2

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.