Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92

Program innowacji pedagogicznej pn. „Poznajemy Podkarpacie – śladami Wincentego Witosa”

W dniach 21-25 maja 2018 roku, pod opieką nauczycieli p. Danuty Ostrowskiej i p. Katarzyny Sadowskiej, wychowankowie internatu - uczniowie klas technikum i zasadniczej szkoły zawodowej, uczestniczyli w programie zielonej szkoły „Poznajemy Podkarpacie – śladami Wincentego Witosa”. Ponownie gościliśmy w zaprzyjaźnionym już z nami Ośrodku Szkolno – Wychowawczym we Frysztaku.

1 191

Poznaliśmy historię, podziwialiśmy przyrodę regionu Podkarpacia oraz mieliśmy możliwość zapoznania się z nowoczesną placówką w Dobrzechowie kształcącą uczniów w zakresie nowoczesnych technologii. Pobyt w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym we Frysztaku, tak pięknym miejscu Polski, sprawił ogromną radość naszym uczniom. Warsztaty integracyjne, tematyczne i rozwoju osobistego prowadzone wspólnie z uczniami Ośrodka to najlepsze doświadczenie w bezpośrednim kontakcie człowieka z drugim człowiekiem. Rejs po Jeziorze Solińskim, przejazd i punkty widokowe Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej, to widoki, które na lata pozostaną w naszej pamięci. Krótki pobyt w Arłamowie (ale jednak) do pozazdroszczenia dla tych, co z nami nie byli☺.

Oczywiści, zgodnie już z tradycja naszych wyjazdów zwiedziliśmy muzeum Wincentego Witosa w Wierchosławicach.

 

Opracowała K. Sadowska

 1 5

1 20

1 46

1 66

1 85

1 98

1 126

1 129

1 131

1 135

1 138

1 188

 

 

 

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.