ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie
ZESPÓŁ SZKÓŁ
CENTRUM KSZTAŁCENIA 
ROLNICZEGO
im. W.Witosa w Boninie

telefon:(94) 342-28-92 mail: szkola@zsbonin.pl

Święto dyni

Dnia 09 października w Ogrodach Hortulus Spectabilis odbyły się warsztaty - Święto dyni. Organizatorem imprezy były Ogrody Hortulus przy wsparciu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, a uczestniczyli w nich uczniowie klasy I i III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych pod opieką nauczycieli: Agnieszki Andryszczuk, Ewy Momot i Danuty Wronierskiej.

Program warsztatów przewidywał zwiedzanie ogrodów i warsztaty kulinarne.

Uczniowie pod kierunkiem Pani przewodniczki poznali ogrody tematyczne, historię ich powstania oraz roślinność, jaka tam rosła. Najwięcej emocji i dobrej zabawy było w labiryncie. Uczniowie zostali podzieleni na zespoły , ich zadaniem było pokonanie labiryntu w jak najkrótszym czasie .

Kolejnym punktem był udział w warsztatach z kucharzem, pod kierunkiem którego uczniowie przygotowywali różne potrawy. Młodzież bardzo chętnie zabrała się do pracy wykazując sporo inwencji i przygotowała potrawy z dynią w roli głównej.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie do udziału w warsztatach.

 WP 20181009 078

WP 20181009 072

WP 20181009 058

WP 20181009 054

WP 20181009 036