Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92

Mecz pożegnalny

23 maja 2019 roku o godz 11.00 na sali Zespołu Szkół CKR Bonin odbył się pożegnalny mecz naszych zasłużonych dla drużyny i szkoły koszykarzy .
Mecz koszykówki chłopców odbył się pomiędzy drużyną Technikum a Zasadniczą Szkołą Zawodową. Oficjalnego otwarcia meczu dokonała dyrektor szkoły Pani Dorota -Kinga Grabarek. Czterech koszykarzy: Jonatan
Stankiewicz, Krystian Bobryk, Konrad Izdebski oraz Sebastian Grabowski kończy swoją przygodę ze szkolną koszykówką. Rozegrali oni mecz koszykówki i po raz ostatni wystąpili w koszulkach z napisem ZSCKR


Bonin. Koszykarze Ci to typowi amatorzy kochali koszykówkę i stanowili trzon szkolnej drużyny, bardzo często można ich było zobaczyć z piłką do koszykówki na szkolnej sali gimnastycznej. Będzie nam ich w drużynie bardzo brakowało. Swoimi występami sprawili nam dużo radości. Największe z drużyną sukcesy to: zdobycie III miejsca w rejonowej Licealiadzie, zajmowali też czołowe miejsca w turniejach o Puchar Prezesa Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS. Brali udział w
Wojewódzkich Igrzyskach LZS gdzie walczyli bardzo dzielnie z rywalami. Zajmowali czołowe miejsca w szkolnych turniejach ostatnio zajęli I miejsce w turnieju organizowanego przez Zespół Szkół Rolniczych w Świdwinie. Należy nadmienić, że podczas meczu toczyła się bardzo interesująca walka o Tytuł "Króla strzelców". Ostatecznie zwyciężył zawodnik drużyny Technikum Jakub Bieliński, który zdobył 25 punktów. Drugie miejsce zajął Krystian Bobryk 18 pkt, a trzecie Jonatan Stankiewicz. Chłopcy chodzą do jednej klasy IIIg, gdzie ich
wychowawczynią jest :Pani Magdalena Baranowska . Oficjalne pożegnanie koszykarzy nastąpi w dniu 19 czerwca 2019r podczas zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie Ci otrzymają pamiątkowe medale.
Pomysłodawcą meczu a zarazem opiekunką zespołu jest : Bożena Konczak.

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.