Home Wydarzenia
10 grudnia 2014 roku odbył się event podsumowujący projekt „ Młodzi Profesjonalni 2” współfinansowanego ze środków UE w ramach EFS.
Głównym celem projektu było:
- Zwiększenie adaptacyjności uczestników projektu do zatrudnienia na regionalnym rynku pracy poprzez poprawę skuteczności edukacji zawodowej w placówce
- Zdobycie nowych umiejętności zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
- Nabycie praktycznych umiejętności zwiększających szansę zatrudnienia
- Podniesienie atrakcyjności oferty edukacyjne szkoły i jakości kształcenia poprzez wyposażenie pracowni weterynaryjnej
- Wzrost świadomości uczestników projektu za własną karierę zawodową przez realizację doradztwa zawodowego
Czytaj więcej: Spotkanie podsumowujące projekt „ Młodzi Profesjonalni 2”
16 grudnia 2014 roku odbył się III Mikołajkowy Turniej w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Zachodniopomorskie Prezesa LZS, Starosty Koszalińskiego oraz
Dyrektora Zespołu Szkół CKR w Boninie .
Oprócz Pucharów dla III najlepszych drużyn ,medali przyznano również pamiątkowe statuetki oraz dyplomy dla najlepszych zawodników.
W turnieju uczestniczyło 9 drużyn z Miasta Koszalina i Powiatu Koszalińskiego :
I miejsce: I LO Dubois Koszalin trener : Józef Janiel
II miejsce: VI LO Podgórna Koszalin ( trener Stopnik Piotr )
III miejsce: V LO Jedności Koszalin ( trener Czesław Majchrowski)
Sprawozdanie z III Turnieju Siatkówki Chłopców o Puchar Prezesa Zachodniopomorskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe, Starosty Koszalińskiego i Dyrektora ZSCKR w Boninie z dnia 19.XI.2014r
W turnieju uczestniczyły następujące zespoły:
Gimnazjum Manowo
Gimnazjum Mścice
Gimnazjum nr 6 z Koszalina
Gimnazjum nr 11 z Koszalina
ZSCKR w Boninie
Gimnazjum w Karlinie nie dojechało na turniej.
W piatek w naszej szkole obchodzony był Dzień Mikołaja.
Trzy sympatyczne dziewczyny naszej szkoły :Ola, Klaudia I Dominika wcieliły się w rolę Mikołaja i częstowały słodyczami uczniów oraz pracowników szkoły
Dnia 4 grudnia 2014r w Zespole Szkół CKR w Boninie odbyły się wybory do Samorządu uczniowskiego.
Oto nowo wybrany skład Zarządu Samorządu uczniowskiego:
1. Paweł Romański -klasa IIw - Przewodniczący Samorządu uczniowskiego
2. Franciszek Kozłowski- klasa Iw -Zastępca Przewodniczącego Samorządu uczniowskiego
3.Klaudia Gąsiorek- klasa Iż - sekretarz
4.Aleksandra Kosek - klasa Iż skarbnik
5.Szymon Grudziński - klasa IIIr członek zarządu
Opiekun Samorządu uczniowskiego : Bożena Konczak
Poszczególne sekcje wraz z grupą wspomagająca pracę Zarządu Samorzadu uczniowskiego :
1 Konrad Referda klasa IIIr- odpowiedzialny za nagłośnienie imprez oraz sprzęt muzyczny
2.Patrycja Chorąży klasa IIż - odpowiedzialna za dokumentowanie imprez szkolnych
3.Aleksandra Paszkiewicz Iż - odpowiedzialna za aktualizację informacji w gablotce Samorządu uczniowskiego
4.Grudziński Szymon klasa IIIR - sekcja sportowa - odpowiedzialny za organizacje imprez sportowych w szkole
5. Bartosz Żak - odpowiedzialny za organizacje imprez sportowych w szkole
6. Dominika Kluj - sekcja kulturalno- oświatowa - odpowiedzialna za organizację uroczystości szkolnych w szkole