Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92

Turniej koszykówki o puchar Dyrektora Szkoły i Starosty Koszalińskiego

Turniej odbył się 11 marca 2014 roku na sali gimnastycznej w Boninie. Uroczystego otwarcia dokonała dyrektor Zespołu Szkół w Boninie Pani Dorota Kinga Grabarek oraz starosta Koszaliński i zarazem Prezes Powiatowego Zrzeszenia LZS Pan Andrzej Leśniewicz.

I miejsce i Puchar Zachodniopomorskiego Prezesa LZS zdobyła drużyna gimnazjum nr 5 Koszalin opiekun:( Jacek Czarnota) , drugie miejsce i Puchar Starosty Koszalińskiego zdobyła drużyna ZSCKR w Boninie( opiekun Bożena Konczak) natomiast III miejsce iPuchar Dyrektora Zespołu Szkół CKR w Boninie drużyna gimnazjum nr 6 Koszalin opiekun : Robert Krawczyk

Untitled

Były tez liczne nagrody- statuetki , dyplomy piłki do koszykówki dla wyróżniających się zawodników MVP turnieju został zawodnik gospodarzy ZSCKR w Boninie Szymon Grudziński , wyróżniony też został najlepszy obrońca Kacper Grzybowski gimnazjum nr 6 Koszalin , najlepiej punktujący zawodnik Radek Bobryk gimnazjum nr 6 Koszalin , najlepszy rozgrywający Igor Lange gimnazjum nr 5 Koszalin oraz najlepsza piątka turnieju : Kacper Ignor , Radosław Bobryk gimnazjum nr 6 Koszalin, Kacper Gawin gimnazjum nr 5 Koszalin, Bartosz Teter gimnazjum nr 4 Koszalin, Dawid Wolder ZSCKR w Bonin Został tez rozegrany konkurs na najlepszego zawodnika rzutów za trzy punkty Wygrał Eryk Naczelenis gimnazjum nr 5 Koszalin , konkurs na najlepszego zawodnika rzutów osobistych wygrał Igor Lange gimnazjum nr 5 Koszalin.

Nagrody dla najlepszych zawodników wręczali : Dyrektor Szkoły Pani Dorota - Kinga Grabarek oraz Sekretarz Powiatowego LZS w Koszalinie Władysław Kozioł . Turniej nie mógłby się odbyć bez wydatnej pomocy sponsorów: Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS , Starostwa Koszalińskiego , Urzędu
Gminy w Manowie, Hurtowni Budowlanej w Koszalinie , Rady Rodziców przy Zespole Szkół CKR w Boninie za co im serdecznie dziękujemy.

Z wyrazami szacunku : Bożena Konczak

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.