Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92

Szanowne Uczennice, Szanowni Uczniowie klas ósmych,

Szanowne Uczennice, Szanowni Uczniowie klas ósmych,

przed Wami wybór szkoły ponadpodstawowej. Jest to bardzo ważny krok w dorosłość. Wybierzcie taką szkołę, która spełni oczekiwania zgodnie z Waszymi zdolnościami i zainteresowaniami. Właśnie nasza szkoła, czyli Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Boninie jest taką szkołą. Oferujemy szeroki wachlarz zawodów dostosowany do potrzeb zmieniającego się rynku pracy.

Nauczymy Was nie tylko zawodu, ale także jak być dobrym człowiekiem.

W naszej szkole jest świetna atmosfera, nikt nie czuje się tu obco. Wszyscy stanowimy jedność.

Zapraszamy.

Odwiedza nas 177 gości oraz 0 użytkowników.