Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92

Mikołajkowy Turniej koszykówki

6.12.22 na sali gimnastycznej Zespołu Szkół CKR Bonin było wielkie święto koszykówki. Odbył się Mikołajkowy Turniej koszykówki o Puchar Przewodniczącego Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS, Starosty Koszalińskiego, Dyrektora Szkoły ZSCKR Bonin. Uroczystego otwarcia dokonała Dyrektor Szkoły Pani Dorota- Kinga Grabarek która przywitała zaproszonych gości. Mecze były niezwykle zacięte, panowała świetna sportowa atmosfera z zachowaniem fair play.
 
I miejsce zajęła drużyna VI LO, która otrzymała Puchar, złoty medal. II miejsce Zespół Szkół nr 7 Koszalin otrzymał Puchar, srebrny medal, III miejsce I LO Dubois 1- zespół otrzymał Puchar, brązowe medale. Dalsze miejsca zajęły I LO Dubois 2 zespół, Zespół Szkół CKR Bonin, Zespól Szkół nr 9 Koszalin, Zespól Szkół nr 10, Zespół Szkół Rolniczych CKP Świdwin. Wszystkie zespoły uczestniczące w rozgrywkach otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Poszczególni wyróżniający się zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy. MVP turnieju został Michał Krupa z I LO Dubois. Michał został też "Królem Strzelców". Najlepszym obrońcą został Szymon Osipik z VI LO. Najlepszym rozgrywającym został Damian Bartecki z Zespołu Szkół nr 7 Koszalin.
 
Zostały rozegrane konkursy: "Rzutów osobistych". W tym konkursie zwyciężył zawodnik Zespołu Szkól nr 7 Koszalin Damian BarteckI, natomiast w konkursie "Rzutów za trzy punkty" zwyciężył Michał Krupa z I LO Dubois. Turniej nie mógłby się odbyć, gdyby nie sponsorzy: Zachodniopomorskie Zrzeszenie LZS, Starostwo Powiatowe w Koszalinie, Rada Rodziców przy Zespole Szkół CKR w Boninie- za co im bardzo serdecznie dziękujemy. Dziękujemy: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Boninie Zofii Kozłowskiej za ufundowanie piłki do koszykówki dla najlepszego zawodnika zawodów MVP. Dziękujemy sędziom, wszystkim tym, którzy przyczynili się do pomocy w organizacji, szczególnie młodzieży z Samorządu uczniowskiego. Na turnieju młodzież biorąca udział w zawodach i ich opiekunowie mogli zasmakować przepysznych ciast upieczonych przez młodzież z klas Technikum Żywienia i Kucharza, zjeść smaczny posiłek serwowany przez naszą internacką kuchnię. Mamy nadzieję spotkać się za rok.
 
319055470 634683055112326 1906713917300996482 n
319062840 634682748445690 2656080537638957824 n

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.