Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92

Okres świąteczny w ZSCKR

20 grudnia w naszej szkole odbyl sie koncert świątecznej piosenki angielskiej i niemieckiej. Chętni uczniowie prezentowali swoje wykonania przed publicznoscią. Śpiewane utwory wprowadziły społeczność szkolną w atmosferę świąt. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy.

foto1

Ciepło bijących serc, radosny uśmiech i dobra zabawa, czyli magia Świąt w internacie. Jasełka, uroczysta kolacja i Mikołaj z prezentami... Było pięknie.
Kochani, niech to będą cudowne, pełne miłość Święta.🌲🎁🌲
 
 
foto2
Oto wyniki naszego Szkolnego Konkursu na 🎄OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ 🎄
1 miejsce - 4 kr
2 miejsce - 1 ż
3 miejsce - 3 kr
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy.
Rozdanie nagród będzie mieć miejsce w Nowym Roku 😊
foto3

DAR SERCA

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły przygotowali paczki świąteczne dla grupy 54 dzieci
i opiekunów z Domu Dziecka z Zaporoża. Dzieci wraz z czwórką opiekunów w związku z napaścią Rosji na Ukrainę zostali ewakuowani do Polski. Fundacja ,,Bocianie gniazdo'' w Runowie przyjęła ich do prowadzonego przez nich ośrodka. 21 grudnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego mieli okazję przeżyć wyjątkowe spotkanie z dziećmi. Mikołaj, śnieżynki i elf rozdawali paczki. Ogromne wzruszenie towarzyszyło nam podczas ,,przytulasek" z maluchami oraz gdy śpiewali nam naszą polską bożonarodzeniową kolędę. Pomysłodawcą akcji świątecznej jest Franek, nasz uczeń klasy 1m, wolontariusz tej Fundacji. Zdjęcia pokazują, że cuda się zdarzają. ❤❤

Wszystkim nauczycielom i uczniom za okazanie daru serca serdecznie dziękujemy, organizator -pedagog szkolny.

Odwiedza nas 369 gości oraz 0 użytkowników.