Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92

II turniej piłki siatkowej dla gimnazjalistów

W dniu 29-X-2013 sala Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Boninie rozbrzmiewała radosnym gwarem . Odbyło się to za pośrednictwem udziału młodzieży w rozgrywkach II turnieju piłki siatkowej dla gimnazjalistów o Puchar Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS, Starosty Koszalińskiego i Dyrektora Szkoły ZSCKR w Boninie.

Po uroczystym otwarciu i powitaniu gości zaproszonych , zawodników poszczególnych drużyn i ich opiekunów młodzieży naszej szkoły przez Dyrektor szkoły Panią Dorotę Kingę Grabarek przystąpiono do rozgrywek.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn z Powiatu Koszalińskiego i Miasta Koszalin.

W tym dniu drużyna gospodarzy Zespołu Szkół CKR w Boninie okazała się niezbyt gościnna i wygrała wszystkie mecze zajmując pierwsze miejsce zdobywając puchar Zachodniopomorskiego Prezesa Zrzeszenia LZS oraz złote medale : opiekun Marcin Romański

II miejsce : puchar Starosty Koszalińskiego oraz srebrne medale zdobyła drużyna gimnazjum z Mścic

III miejsce : puchar dyrektora szkoły ZSCKR w Boninie oraz brązowe medale zdobyła drużyna gimnazjum z Manowa

Dalsze miejsca zajęły:

  • Gimnazjum Biesiekierz
  • Gimnazjum nr 11 Koszalin
  • Gimnazjum nr 6 Koszalin

W przerwie meczu odbył się konkurs pt „zagrywka do celu”, który wygrał zawodnik Gimnazjum z Mścic – Jakub Gałka

MVP turnieju został ł Tomasz Zieliński z Gimnazjum z Manowa

Najlepszym obrońcą -zawodnik Gimnazjum z Mścic Marek Baran

Najlepszym atakującym Sebastian Kuczyński z ZSCKR Bonin

Najlepszym rozgrywającym Hubert Ilcewicz z Mścic

GALERIA

Po zakończeniu rozgrywek najlepszym drużynom oraz wyróżnionym zawodnikom Starosta Koszaliński – Andrzej Leśniewicz, dyrektor szkoły Dorota- Kinga Grabarek oraz sekretarz Powiatowego Zrzeszenia LZS w Koszalinie Władysław Kozioł wręczyli puchary , medale ufundowane przez Zachodniopomorskie Zrzeszenie LZS , Powiatowe Zrzeszenie LZS oraz dyplomy i upominki dla zawodników i trenerów ufundowane przez Agencję Rynku Rolnego w Szczecinie oraz Zachodniopomorską Izbę Rolniczą.

Młodzież z klas Technikum Żywienia pod kierunkiem swoich nauczycieli przygotowała słodki poczęstunek   , nakryła stoły i obsługiwała gości.

                   Głównym organizatorem zawodów był Pan Marcin Romański z ZSCKR Bonin.

 

Odwiedza nas 209 gości oraz 0 użytkowników.