Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92

„Oj, działo się działo w naszej szkole ...”

Dzień 24 X.2013 na długo pozostanie w pamięci naszych pierwszoklasistów, a także całej społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Otrzęsiny zwane kotowaniem poprowadzili   przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego : Kacper Krawczyk oraz Ula Puzio. Dekoracje sali przygotowali uczniowie klasy IIK oraz IIIK.

Niezwykły aplauz zdobyła komisja konkursowa w składzie : nauczyciele- Magdalena Bielecka , Katarzyna Sadowska, oraz uczniowie - z klasy IIID Paweł Cieśla, Przemysław Kotyla z klasy IV KŻT. Urszula Puzio z klasy III ż. Ich pomysłowe przebranie wprowadziło młodzież w wesoły nastrój zabawowy. W „Otrzęsinach” uczestniczyli uczniowie wszystkich klas. Poszczególne konkurencje prowadzili uczniowie II klas wyznaczeni przez swoich wychowawców , którzy przygotowali rekwizyty dla prowadzonych przez siebie konkurencji. Klasy pierwsze obowiązywało przebranie. Poszczególne konkurencje były punktowane , a klasa która zdobyła najwięcej punktów we wszystkich konkurencjach otrzymała „ Dzień Dyrektorski”. Uczniowie w dniu uzgodnionym przez wychowawcę będą zwolnieni z pytania, prac domowych i kartkówek .

GALERIA

I - wsze klasy za aktywny udział w zabawie i zajęcie poszczególnych miejsc otrzymały słodkości ufundowane przez Radę Rodziców .

Oto treść ślubowania : 

„My mizerne koty składamy ślubowanie na wierność szkole, posłuszeństwo starszym , zacnym kolegom i koleżankom ślubujemy godnie reprezentować Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa pogłębiać wiedzę , służyć dobrej sprawie koleżeństwa i wzajemnego szacunku”.

Najwięcej punktów zdobyła klasa Ikr, dalsze miejsca zajęła klasa Igm, Iż i Iw.

Oczywiście wszystkich pierwszaków przyjmujemy do grona uczniów naszej szkoły .

Scenariusz „Otrzęsin” przygotowała opiekunka Samorządu Uczniowskiego: Bożena Konczak

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.