Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92

W mieście spotkań - wycieczka do Wrocławia

W Dniach 21.10-24.10.2013 uczniowie klasy II i III Architektury Krajobrazu biorący udział w projekcie Młodzi-Profesjonalni 2 „W ogrodzie zen” wyjechali do Wrocławia, aby czerpać inspirację do zaprojektowania ogrodu na terenie naszej szkoły.

 Uczniowie zwiedzili min. Ogród Botaniczny UW, Ogród Japoński, Panoramę Racławicką , Wrocławski ogród Zoologiczny oraz najważniejsze zabytki architektoniczne Wrocławia. Wyjazd był pełen atrakcji i pozytywnej energii którą uczniowie wykorzystają w pracy nad projektem szkolnego ogrodu.

w1

2

Opiekę na uczniami sprawowały Barbara Gostomczyk i Agnieszka Gostomczyk

 

 

 

 

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.