Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92

II Mikołajkowy Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców

3 XII 2013 na sali gimnastycznej Zespołu Szkół CKR  Boninie odbył się II Mikołajkowy Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych w  Koszykówce Chłopców.

W tym roku zgłosiła sie rekordowa liczba drużyn z Powiatu  oraz Miasta Koszalin (11 drużyn) . Ze względów organizacyjnych z ogromną  przykrością musieliśmy odmówić drużynie Computer Colege z Koszalina . W ostatniej chwili nie dojechała wcześniej zgłoszona drużyna WOM Polanów.


Organizatorzy nauczyciele wychowania fizycznego w Boninie Marcin Romański, Dariusz Ulatowski, Bożena Konczak sprawnie przeprowadzili turniej . Uczestnicy spotkania w stołówce internackiej  otrzymali ciepły posiłek ufundowany przez Zachodniopomorskie Zrzeszenie LZS.


Uczniowie kierunku Technikum Żywienia pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów zawodowych nakryli stoły i przygotowali  słodki poczęstunek.

1 miejsce  Puchar Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS oraz złote medale zdobyła drużyna I LO Dubois Koszalin
2 miejsce  Puchar Powiatowego Zrzeszenia LZS oraz srebrne medale zdobyła drużyna VI LO Podgórna Koszalin
3 miejsce Puchar oraz brązowe medale zdobyła drużyna  V LO Jedności Koszalin

 

Dalsze miejsca zajęli : Zespół Szkół nr 1 Koszalin Zespół Szkół nr 10 Koszalin Zespół Szkół nr 7 Koszalin Zespół Szkół nr 9 Koszalin Zespół Szkół CKR Bonin I i II drużyna LO Polanów Organizatorzy przewidzieli tez liczne wyróżnienia w postaci dyplomów i statuetek ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Koszalinie i Powiatowe Zrzeszenie LZS w Koszalinie MVP turnieju   otrzymał okazały puchar ufundowany przez dyrektora Mieleńskiego Ośrodka LZS- Henryka Stakucia  : został nim  Radosław Łapczuk - I LO Koszalin.


 Najlepszym rozgrywającym został Mariusz Kanarek -I  LO Dubois Koszalin.
 Najlepszym rozgrywającym został  Oskar Rybicki -I  LO Dubois Koszalin
Wybrana została najlepsza piątka turnieju : Kadej Adam - VI LO Podgórna Koszalin, Malazdra Oskar- VI LO Podgórna Koszalin , Mateusz Kawszyn- Zespół Szkół nr 1 Koszalin, Szymon Grudziński -Zespół Szkół CKR w Boninie.
 Trenerzy najlepszych zespołów otrzymali pamiątkowe  koszulki ufundowane przez Zofię Kozłowską - dyrektora zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej w Boninie.
W przerwie odbyły się konkursy: "rzutów za trzy punkty" , "rzutów osobistych".
Najlepszym rzucającym za trzy punkty okazał się : Alan Radliński z I LO Dubois - Koszalin Najlepiej rzucającym rzuty osobiste okazał sie :Radosław Wudarski z VI LO Podgórna  - Koszalin.

 

Turniej nie mógłby się odbyć bez wydatnej pomocy sponsorów :
Zachodniopomorskie Zrzeszenie LZS , Starostwo Powiatowe Koszalin, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Koszalinie , Urząd Gminy w Manowie, Hurtownia Tęcza - Ewa Żur Koszalin, Sempenflorens - Eliza Mikołajczak, Kotłowo- Koszalin, Zofia Kozłowska - dyrektor Szkoły Podstawowej w Boninie, Rada Rodziców przy Zespole Szkół CKR w Boninie , Firma Tepak - A  W Pyrka , Henryk Stakuć - dyrektor Mieleńskiego Ośrodka LZS .

Scenariusz turnieju przygotowała : Bożena Konczak

DSC07256

DSC07365

DSC07472

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.