Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92

Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności nauczycieli Zespołu Szkół CKR im. Wincentego Witosa w Boninie w roku szkolnym 2024

 

 

Imię i nazwisko

 Godziny

 

Dorota Kinga Grabarek

Wtorek 8:00-9:00

 

Anetta Cudak

Środa 9:45-10:45

 

Andryszczuk Agnieszka

Piątek 9:45-10:45

 

Baranowska Magdalena

Wtorek 10:40-11:40

 

Bielecka Magdalena

Poniedziałek 14:15-15:15

 

Chady Katarzyna

Środa 8:50-9:35

 

Dampc Zbigniew

Poniedziałek 15:00-16:00

 

Diaczuk Marzena

Wtorek 9:45-10:30

 

Drożdż Magdalena

Poniedziałek 14:00-15:00

 

Dworski Paweł

Poniedziałek 10:45-11:30

 

Dybowska Joanna

Środa, czwartek 7:30-8:00

 

Eichhorn Anna

Poniedziałek 14:45-15:45

 

Furmański Paweł

Czwartek 7:00-8:00

 

Gostomczyk Barbara

Piątek 7:50-8:50

 

Gostomczyk Agnieszka

Czwartek 14:10-15:10

 

Górska Jolanta

Czwartek 11:45-12:15, środa 11:45-12:12

 

Hądzyńska Alicja

piątek 9:45-10:45

 

Kaczmarek Robert

Poniedziałek 9:15-9:45środa 10:30-11:00

 

Kadela Barbara

Czwartek 13:30-14:00

 

Konczak Bożena

Środa 9:45-10:30

 

Konieczna Karolina

Środa 7:50-8:50

 

Kowalska Ewa

Poniedziałek 11:30-12:30

 

Kępczyńska Katarzyna

Piątek 7:30-8:00

 

Lampart-Kałużniacka Magdalena

Czwartek 8:15-9:45

 

Lemiesz Maciej

Poniedziałek 10:30-11:30

 

Langkafel Paweł

Piątek 7:00-8:00

 

Langkafel Joanna

Piątek 7:00-8:00

 

Langer Edward

Poniedziałek 10:30-11:30

 

Momot Ewa

Środa 12:25-13:25

 

Majewska Marzena

Wtorek 8:45-9:45

 

Miłaszewska Orina

Poniedziałek 10:40-11:40

 

Niewiadomska Elżbieta

Wtorek 12:25-13:25

 

Nji Foy Anita

Wtorek 18:00-19:00 – internat

 

Ostrowska Danuta

Poniedziałek 13:00-14:00

 

Ostrowska Maja

Poniedziałek 8:45-9:45

 

Pawłowska Kinga

Środa 9:45-10:15

 

Pawlak Marek

Poniedziałek 13:00-14:00

 

Poborski Dariusz

Wtorek 14:00-15:00

 

Raczkowki Adam

Piątek 8:45-9:45

 

Romański Marcin

Piątek 9:45-10:30

 

Tucka Laura

Wtorek 11:30-12:30

 

Ulatowski Dariusz

Czwartek 13:20-14:10

 

Umer Ewa

Piątek 10:30-11:30

 

Wojcieszek Joanna

Środa 12:00-13:00

 

Woźniak Wojciech

Czwartek 8:30-9:30

 

Woźniak Andrzej

Środa 8:50-9:45, piątek 8:00-8:50

 

Wołk- Lasota Marta

Środa 14:15-15:00

 

Wronierska Danuta

Poniedziałek 14:10-15:00

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.