Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92

Turniej koszykówki chłopców szkół podstawowych

 

Dnia 24 marca 2022 r. na sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się turniej koszykówki chłopców szkół podstawowych. W turnieju brały udział 4 drużyny szkół podstawowych oraz drużyna naszej szkoły. Zawody rozgrywane były pod patronatem Prezesa Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS, Starosty Koszalińskiego , Dyrektora Szkoły ZSCKR Bonin. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Pani dyrektor Dorota Kinga Grabarek.

DSC 0088 DSC 0017 DSC 0001

Pierwsze miejsce zajęli gospodarze, drużyna Zespołu Szkół CKR Bonin - opiekun drużyny: Bożena Konczak

Drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej Bobolice - opiekun :Dawid Olearczyk

Trzecie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Sianowie - opiekun: Piotr Starzecki

Następne miejsca zajęły drużyny: SP Bonin opiekun: Mariusz Poślednik,

SP Manowo opiekun: Tomasz Borusiński

Oprócz meczów, odbyły się konkursy rzutów osobistych i rzutów za trzy punkty. Zwycięzca konkursu rzutów za trzy punkty został zawodnik ZSCKR Bonin: Jakub Bieliński, natomiast zwycięzcą konkursu rzutów osobistych został : Maciej Ryncewicz (SP2 Sianów). Uczestnicy Turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale, a Pani Zofia Kozłowska, Dyrektor SP Bonin, wręczyła nagrodę ( piłkę do gry w piłkę nożną dla drużyny SP Manowo.

 MVP turnieju został zawodnik ZSCKR Bonin : Bartosz Pietrzak

Najlepszym rozgrywającym został : Tomasz Czarnota z SP Bobolice

Najlepszym obrońcą natomiast Łukasz Korol SP Bonin

Najlepsi zawodnicy otrzymali okazałe statuetki i pamiątkowe dyplomy

Uczniowie technikum żywienia wraz z nauczycielami: Panią Oriną Miłoszewską oraz Panią Danuta Wronierską, przygotowali smaczny posiłek, nakryli do stołu oraz profesjonalnie obsługiwali gości. Nie można byłoby przeprowadzić tego gdyby nie sponsorzy za co im bardzo serdecznie dziękujemy: Zachodniopomorskiemu Zrzeszeniu LZS , Starostwu Koszalińskiemu , Radzie Rodziców przy Zespole Szkól CKR Bonin

Turniej ten odbył się po długiej przerwie związanej z epidemią . Drużyny z dużym zaangażowaniem brały udział w turnieju !!!

Uczniowie szkól podstawowych mogli zapoznać się z obiektami szkoły i internatu oraz kierunkami kształcenia

 

Sprawozdanie z turnieju przygotowała : Bożena Konczak

Odwiedza nas 380 gości oraz 0 użytkowników.