Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92

XVIII Igrzyska ...

 

Nasi uczniowie na XVIII Igrzyskach LZS Samorządów Gmin Województwa Zachodniopomorskiego

W dniu 15.06.2013 roku na obiektach sportowych w Płotach rozegrano finał XVIII letnich Igrzysk LZS Samorządów Gmin .

Startowało około 400 zawodników . Otwarcie Igrzysk odbyło się w ceremoniale bardzo uroczystym , z przemarszem ekip startujących , zapaleniem symbolicznego znicza oraz udziale licznie zgromadzonych gości , orkiestry straży pożarnej i marionetek.

DSC05511

Znakomicie wypadli  reprezentanci Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Boninie. Uczennica klasy IIŻ Natalia Palińska w biegu na 100m zdobyła pierwsze miejsce i złoty medal . Paweł Cieśla uczeń klasy IId na 200m zdobył znakomite 4 miejsce tuż za podium. Paweł z powodzeniem startował też w innych konkurencjach jak w piłce nożnej, skoku w dal z miejsca i w pchnięciu kulą . Katarzyna Mundziel uczennica klasy Ig startowała w skoku w dal z miejsca .

Uczniowie Szymon Grudziński z klasy I r i Mateusz Więckowskiz klasy IId byli podporą naszej reprezentacji w piłce nożnej . Ekipa naszych piłkarzy dzielnie walczyła z najlepszymi.  Nie można też nie wspomnieć o uczniu klasy Ir Jakubie Urbaniaku który dzielnie walczył z najlepszymi w piłce nożnej i  biegu na 100 m.Na zawody do Płot pojechała z nami uczennica klasy IIŻ Ula Puzio która udokumentowała nasz pobyt na arenach sportowych w Płotach w formie zdjęć, które będą znakomita pamiątka na lata . Będą bezcenne w czasie kolejnych Zjazdów Absolwentów naszej szkoły. Opiekunką naszej ekipy była : Bożena Konczak

 

GALERIA

Odwiedza nas 181 gości oraz 0 użytkowników.